You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Elektronické formuláře v PC a vše, co potřebujete pro práci s PDF soubory
 • Váš nákupní košík je prázdný!

Ochrana osobních údajů (GDPR)

 1. Obecné informace

  Vítejte na naší stránce Zásady ochrany osobních údajů! Když používáte naše služby obchodu, důvěřujete nám svým informacím. Účelem těchto zásad ochrany osobních údajů je pochopit, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a co s nimi děláme. Když s námi sdílíte informace, můžeme vám naše služby ještě vylepšit. Můžeme vám například zobrazit relevantnější výsledky vyhledávání a reklamy, pomůžeme vám spojit se s lidmi nebo zrychlit a zjednodušit sdílení s ostatními. Při používání našich služeb chceme, abyste si ujasnili, jak využíváme informace a způsoby, jak můžete chránit své soukromí. Snažili jsme se to udržet co nejjednodušší.

 2. Totožnost a kontaktní údaje správce

  Správcem Vašich osobních údajů je společnost Ing. Jiří Burian, IČO: 46314440  (dále jen „správce“). Kontaktní údaje správce jsou následující: Ing. Jiří Burian, Krásného 43, Brno 636 00. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

 3. Zákonný důvod zpracování osobních údajů

  Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 4. Účel zpracování osobních údajů

  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

 5. Doba uložení osobních údajů

  Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy (v minimální, nezbytně nutné míře podle zákona o účetnictví a daňových předpisů), je 10 let.

 6. Práva subjektu údajů

  Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.